ÜYELERİMİZE TEBLİĞEN DİKKATLERİNE...

Date: 04.01.2017

 

Degerli dostlarimiz.
Ozellikle Afsak adi altinda, hem birlikte olma, hem de paydamiz olan fotoğraf paylasimlarini orgutlu bir çatı altında arttirmak icin resmi olarak uye olmuş dostlarimizdan cok ozel bir ricamiz var!
Bildiginiz uzere ayakta kalmamiz, bu guzel catiyi koruyup daha da ileriye tasiyabilmemizin yegane yolu uyelik aidatlarinin zamaninda odenmesidir. Zira bu odemeleri duzenli yapan dostlarimi ayri tutarak, genel anlamda bu yaziyi bir tebliğ anlayisiyla görerek ivedi birikmiş aidatlarin tahsili ile ilgili tedbirleri yönetim kurulu olarak almak yasal zorunlulugumuzdur. 
Buradan hareketle 2017 Ocak ayi sonuna kadar uyelik borçlari konusunda uyelik borçlarinizin gerek nakden gerekse banka hesaplarimiza.havale/eft yoluyla (adiniz soyadiniz ve uyelik aidati aciklamasi ile) yapilmasi gerekmektedir. 
Uyelik aidat borclarina dair ocak sonuna kadar odeme yapmayan/yapamayan dostlarimizin uyelikleri 3 aylik bir askı suresi sonunda re'sen tuzukten aldigi yetki ile YK tarafinda tek tarafli fesh edilecektir. Bilgilerinize. AFSAK YK.

Derneğimiz

TFSF - TÜRKİYE FOTOĞRAF SANATI FEDERASYONU

Üyesidir.

Announcement


Sponsorlar
website of alanya 360 degreess virtual tour
alanya doğa sporları kulubü
eticaret
Alanya Guide
2018 Afsak Alanya Fotoğraf Sanatçıları Kulübü
Fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğraf sahiplerine aittir.
Fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.